Kontakt

Fundacja GPW
ul. Książęca 4
00-498 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest Fundacja GPW, ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa, tel.: +48 22 628 32 32 e-mail: fundacjagpw[at]gpw.pl

Dane będą przetwarzane w celu udziału w wybranym przez Użytkownika projekcie edukacyjnym organizowanym przez Fundację GPW i komunikowanym za pośrednictwem strony internetowej Fundacji GPW.

Podstawą prawną do przetwarzania jest realizacja umowy (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych).

Utworzenie konta i podanie danych jest konieczne do skorzystania z oferty projektów edukacyjnych publikowanych na stronie Fundacji GPW (wizyty szkolne i inne programy edukacyjne) a ich niepodanie uniemożliwi zgłoszenie udziału w wybranym projekcie.

W przypadku korzystania z formularza kontaktowego dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Użytkownika pytanie.

Dane będą przechowywane przez okres 5 lat od daty ostatniego logowania się na konto Użytkownika lub do czasu dezaktywacji konta przez Użytkownika.

Odbiorcami danych mogą być podmioty przetwarzające dane na zlecenie Administratora danych np. podmioty serwisujące i utrzymujące systemy informatyczne służące do realizacji wyżej wymienionych celów przetwarzania danych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.


Formularz kontaktowy

* pola obowiązkowe